Gollum trafi na PC i konsole

Daedalic Entertainment i NACON ogłaszają datę premiery długo wyczekiwanego The Lord of the Rings: Gollum - gra Daedalic, która skupia się na dotąd nieznanej historii jednej z najbardziej znanych i kultowych postaci w historii fantasy pojawi się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S 1 września 2022 roku. Wydanie portu na NIntendo Switch planowane jest jeszcze w tym roku.  

Gollum trafi na PC i konsole

The Lord of the Rings: Gollum to produkcja bazująca na legendarnej trylogii J.R.R Tolkiena the Lord of The Rings. Fabuła gry opowiada dotąd nieopowiedzianą historię jednej z najpopularniejszej postaci powieści - Golluma. Po utracie swojego skarbu na rzecz Bilbo Bagginsa, Gollum decyduje się opuścić Mgliste Góry i wyruszyć w niebezpieczną podróż prowadzącą od lochów Barad-dûr, aż po Królestwo Leśnych elfów w Mrocznej Puszczy.

Aby przetrwać niebezpieczną podróż przez Śródziemie, Gollum musi wykorzystać swoją przebiegłość, skradając się między przeciwnikami. Bohater musi również zmierzyć się ze swoim pierwiastkiem Hobbita - Sméagolem. To od graczy zależeć będzie, czy decyzje będzie podejmować Gollum czy Sméagol. Na swojej drodze, Gollum spotka postaci znane z powieści J.R.R Tolkiena, jak również nowe, niekanoniczne postaci. 

The Lord of the Rings: Gollum, opracowana przez Daedalic Entertainment we współpracy z Middle-earth Enterprises, jest współ wydawana przez Daedalic Entertainment i NACON. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, a także Xbox Series X|S 1 września, 2022. Dla graczy konsolowych gra będzie dostępna w wersji pudełkowej. Skusicie się?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze