Glitchpunk coraz bliżej wczesnego dostępu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Wkroczcie na ogarnięte chaosem ulice Nowej Baltii! Czy macie to, czego potrzeba, aby poradzić sobie z szaleństwem niezrównoważonego świata? Glitchpunk, gra utrzymana w cyberpunkowym klimacie i oldskulowym stylu GTA 2, która ma trafić do Steam Early Access 11 sierpnia 2021 r., zawierać będzie terytorium New Baltia jako pierwsze grywalne miasto w grze, zapewniając około ośmiu godzin rozgrywki. A to tylko początek, nie potrwa długo zanim do Glitchpunk trafi więcej treści!

Nowa Baltia zaprasza w swe skromne progi

Pierwotnie planowany na premierę Outpost Texas trafi do gry po około miesiącu od pojawienia się gry we wczesnym dostępie, wraz z pierwszą dużą aktualizacją dodając do gry kolejne sześć do ośmiu godzin rozgrywki. Twórcy gry, studio Dark Lord, zadecydowali, że w trosce o najwyższy poziom produkcji postanowili poświęcić niewielką dodatkową ilość czasu na rozwiniecie dostatecznie drugiego miasta.

Wczesny dostęp Glitchpunka wystartuje z Nową Baltią jako pierwszym grywalnym miastem, Outpost Texas natomiast trafi do gry w ciągu następnych trzech, do czterech tygodni. Jeszcze w fazie early access do gry trafią dwa kolejne terytoria - Neo Tokyo, a także Moscow. W każdym z powyższych miast natkniemy się na unikalne gangi, bohaterów niezależnych, a także porywającą historię. Zachęcamy do śledzenia kolejnych aktualizacji na temat Glitchpunk.

W Glitchpunk gracz wcieli się w rolę wadliwego androida, który walczy z własnym programowaniem i rzuca wyzwanie tyrańskim rządom i megakorporacjom w dystopijnej przyszłości. Będzie musiał wytyczyć własną ścieżkę, odwiedzając nękane narkotykowymi gangami, agresywną policją i nieodpowiedzialnymi kierowcami miasta.

Wszystko to sprawia, że każda misja staje się kompletnie nieprzewidywalna. Do walki z wrogami służą nie tylko bronie do walki wręcz i dalekiego zasięgu, ale także kradzione auta i najnowsze technologie, którymi można ulepszyć własne ciało.

Wczesny dostęp Glitchpunk wystartuje 11 sierpnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze