Gollum został opóźniony

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment i NACON pragną podziękować wszystkim graczom za dotychczasową cierpliwość i wsparcie. W ciągu ostatnich kilku lat zespół ciężko pracował, aby podzielić się swoją wizją niezwykłej historii, osadzonej w zapierającym dech w piersiach świecie, wypełnionym magią i cudami. Zespół jest zdeterminowany, aby spełnić oczekiwania społeczności i odkryć nieopowiedzianą dotąd historię Golluma w sposób, który uhonoruje wizję J.R.R. Tolkiena.

Gollum został opóźniony

W związku z tym, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, deweloper we współpracy z wydawcą zdecydował się przesunąć premierę The Lord of the Rings: Gollum™ o kilka miesięcy. Będziemy informować o dokładnych terminach w najbliższej przyszłości. Póki co wiemy, że nic nie wiemy, jeśli chodzi o konkretne daty.

Daedalic i NACON są wdzięczni za pełną pasji społeczność i z przyjemnością podzielą się z nią tą wyjątkową przygodą już wkrótce. The Lord of the Ring: Gollum ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze