Fling to the Finish widać na horyzoncie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment oraz deweloper SplitSide Games ogłaszają datę startu wczesnego dostępu szalonych kooperacyjnych wyścigów Fling to the Finish. Gracze mogą przygotować się do startu 23 sierpnia 2021. Oczywiście, o ile mają w sobie na tyle odwagi, bowiem takie zawody nie są dla wszystkich. Nie podpuszczam Was, ale… ;)

Fling to the Finish niedługo w Early Accessie

W Fling to the Finish drużyny złożone z dwóch połączonych elastyczną liną graczy stają do wyścigu przez kolorowe i chaotyczne tory przeszkód. Ponieważ jesteście dosłownie przywiązani do swojego partnera, Fling to the Finish jest prawdziwie kooperacyjnym doświadczeniem! Mistrzowie liny używają jej do przeskakiwania nad przeszkodami i podrzucania partnera na krańce toru, na kilka sekund przed upadkiem w otchłań. Kiedy jednak prawdziwi weterani łączą siły, przygotuj się na zadziwiające akrobatyczne wyczyny.

W Fling to the Finish możecie zagrać dzieląc się z partnerem jednym kontrolerem, a zawodnicy lubiący współzawodnictwo mogą zaprezentować swoje umiejętności w sieciowych i lokalnych wyścigach z innymi graczami. Różnorodne tryby gry oferują wymagającą rozgrywkę solo, a także zawody skoncentrowane na dobrej, imprezowej zabawie, zwłaszcza jeśli lubicie spadające z nieba ciężary i złe lasery próbujące wyrównać szanse wyścigu.

Fling to the Finish zadebiutuje we wczesnym dostępnie z 12 poziomami, 4 trybami gry, 12 grywalnymi postaciami i ponad 20 szalonymi skórkami dla postaci. Nowa zawartość, taka jak dodatkowe poziomy, umiejętności, postacie, skórki, a nawet tryby gry, zostaną dodane podczas fazy wczesnego dostępu poprzez regularne aktualizacje.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze