Anna’s Quest już na konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Wydawca i producent Daedalic Entertainment ogłasza, że ich bajkowa gra przygodowa Anna’s Quest zadebiutowała już na konsolach. Gra dostępna jest na PC od 2015 roku, a od teraz z podsyconą czarnym humorem wciągającą fabułą, sympatycznymi postaciami, zabawnymi żartami oraz łamigłówkami mogą zapoznać się także gracze na PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch. Cena konsolowej wersji Anna’s Quest wynosi 71,20 PLN.

Anna’s Quest czeka na Was na konsolach!

Anna's Quest to ręcznie rysowana gra przygodowa point & click, w której gracze mierzą się z zagadkami osadzonymi w bajowym świecie opartym na baśniach Braci Grimm. Główną bohaterką gry jest Anna, która szukając lekarstwa dla swojego chorego dziadka, zostaje pojmana przez złą wiedźmę.

Z pomocą nowo nabytych telekinetycznych mocy oraz nowo poznanych postaci znanych z bajek stara się uciec z więzienia i odnaleźć lekarstwo. Podczas swojej podróży walczy z czarownicami, trollami i smokami, używa średniowiecznych narzędzi tortur i nowoczesnych gadżetów, korzysta z pomocy podejrzanego lisa, a nawet rozprawia się z samym diabłem.

Anna’s Quest dostępne jest już na PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch w cenie 71,20 PLN. Możecie również zagrać na Steam, jeśli jesteście #PCMR!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze