World of Tanks ma Flashpoint na konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Dzisiaj coś Wam tam pogadam o nowościach w World of Tanks, ale nie tym na PC, tylko konsolowym. Warto rozróżniać World of Tanks w zależności od platformy, bowiem wszystkie gry niby są do siebie podobne, ale diabeł (a raczej czołg!) tkwi w szczegółach. Cóż zatem słychać u konsolowych czołgistów?

7. urodziny World of Tanks na konsolach, czyli pora na Flashpoint!

Kontynuując obchody 7. urodzin World of Tanks na konsolach, twórcy z radością ogłaszają start nowego sezonu zawartości o nazwie Flashpoint. Między 9 marca, a 26 kwietnia macie możliwość zdobycia nowego polskiego czołgu, kamuflaży, materiałów eksploatacyjnych, dni konta premium i wiele więcej!

Zarówno, jeśli gracie z przepustką sezonową lub bez, czeka na was do odblokowania wspaniały, nowy polski czołg – 50TP Prototype. Wraz z tą stalową bestią za każdy ze 100 poziomów wyzwania czeka złoto, srebro, mnożniki doświadczenia, dowódcy czy ekskluzywne emblematy Flashpoint. Posiadacze przepustki sezonowej mogą liczyć na jeszcze więcej wliczając w to czołgi Type 59-11, T-100, a nawet T77 z unikatowym wyglądem. Na szczycie wyzwania czeka kolejny polski czołg – CS-52 LIS oraz Edmund Orlik jako dowódca, sławny polski czołgista.

Ponadto, w kwietniu gracze będą mieli okazję zapoznać się z nową linią polskich czołgów średnich. Zaczynać się one będą od poziomu V czyli DS PZlnz., CS 44, CS 53, CS 59, a zwieńczeniem będzie czołg CS63 na poziomie X. Wyróżnia go spośród innych unikatowa mechanika gazowej turbiny, która pozwala na krótkotrwałe, ale potężne przyspieszenie, co dobrze wykorzystane może dać przewagę taktyczną na polu bitwy.

Więcej informacji o World of Tanks na konsolach znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Powodzenia, czołgiści!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze