Barotrauma dostała Among the Ancients

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Październik 2021
  • Komentuj 0

Barotrauma, stale rozwijający się symulator łodzi podwodnej w klimatach sci-fi, świętuje wprowadzenie nowej dużej aktualizacji, dzięki, której postacie będą bardziej zróżnicowane zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Ruiny obcych pod zamarzniętym morzem również przeszły gruntowny remont, aby eksploracja ich była jeszcze bardziej niepokojąca.

Barotrauma dostała Among the Ancients 

Postaci w Barotrauma przeszły gruntowne zmiany wizualne dzięki wielu nowym fryzurom, rysom twarzy i dodatkom. Chociaż animacje i proporcje postaci są teraz bardziej realistyczne, nadal zachowują swój charakterystyczny wygląd i fizykę, aby zapewnić maksymalną przyjemność oglądania.

Postacie również otrzymują przemianę swoich wewnętrznych wartości: nowy system talentów zapewnia każdej klasie specyficzne talenty i wzmocnienia, które można odblokować za pomocą punktów doświadczenia. Dzięki temu klasy są bardziej wyraziste i wartościowe, a każdy gracz może swobodniej kształtować własną postać.

Gdy tylko gracze odświeżą swoje postacie, mogą wybrać się na wycieczkę do przeprojektowanych ruin obcych. Ostatnie pozostałości cywilizacji przed przybyciem ludzi zostały przerobione wizualnie i teraz mają wyraźny i przerażający wygląd. Generacja proceduralna została ulepszona, aby eksplorować większe kompleksy.

Dlatego ruiny wydają się bardziej obce niż kiedykolwiek wcześniej: Fractural Guardian, patrolujący ruiny, ma nowy wygląd i zachowanie, używając harpuna i działa parowego, aby pozbyć się intruzów. Nowy Swarm Feeder szuka krwi, a Sfera Grawitacji i Wentylacja Ruin dodają do tej mieszanki nowe efekty.

Barotrauma dostępna jest na Steam, aktualizacja Among the Ancients trafiła do gry już teraz.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze