Partisans 1941 jest już na Steamie

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 20 Październik 2020
  • Komentuj 0

Studio Alter Games i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają premierę Partisans 1941. Inspirowana kultowym tytułem Commandos gra oferuje nowoczesne spojrzenie na gatunek RTT. Co najważniejsze, jest już dostępna na Steamie w pełnej wersji! Partisans 1941 łączy elementy taktycznej skradanki, gry akcji, rozwoju bazy i zarządzania zasobami. Zresztą, zobaczcie sami.

Partisans 1941 znajdziecie na Steamie bez Early Accessu

Akcja Partisans 1941 osadzona jest na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Jako radziecki oficer, który zdołał uciec z nazistowskiego obozu jenieckiego, gracz stanie na czele oddziału sowieckich partyzantów. Wraz z nimi będzie planować walkę, wypełniać różnorodne misje sabotażowe lub atakować zasoby wroga oraz rozwijać własną bazę. Aby skutecznie zwalczać siły okupanta, musi doskonale poznać otoczenie, wybrać najlepszą pozycję do zastawienia zasadzki na wroga oraz ciągle kontrolować dynamikę walki poprzez użycie pauzy taktycznej.

Możecie rekrutować żołnierzy i cywili jako wyjątkowych sojuszników, aby stawić czoła różnym wyzwaniom – od skoncentrowanego sabotażu po rozległe ataki na niemieckie linie zaopatrzenia. Baza główna w głębi lasu z różnymi typami budynków służy partyzantom między misjami, aby uzbroić i ulepszyć własne oddziały, zarządzać zasobami i je rozdzielać, a także odpocząć.  

Gra Partisans 1941 jest tworzona przez rosyjskie studio Alter Games, wydawcą jest Daedalic Entertainment. Produkcję znajdziecie w tym miejscu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze