VELONE to enigmatyczna gra logiczna

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Mały, ale innowacyjny twórca gier wideo Zar21 z radością przedstawia VELONE, wysoce złożoną i kreatywną grę logiczną, która oferuje zarówno wysoką powtarzalność, jak i szansę na relaks. Gra ma ukazać się na PC w 2022 roku.

VELONE to enigmatyczna gra logiczna

VELONE to kreatywna gra logiczna, inspirowana klasycznym Opus Magnum. Na tajemniczej planecie VELONE obcy zlecili ci ocalenie ich umierającego domu. Zderzenie z asteroidą zakłóciło cały dopływ energii. Teraz Twoim zadaniem jest zbudowanie i zaprogramowanie mechanizmów hydraulicznych, które tworzą i rozmieszczają cenne kamienie Velone, przywracając moc zagrożonej cywilizacji.

Użyj logicznego myślenia, aby rozwiązać trudne łamigłówki mechaniczne i wymyśl nowe, kreatywne sposoby programowania kamieni Velone i pokonania poziomu. Ciesz się przypływem endorfin, gdy twoje konstrukty bezbłędnie wykonują twój plan i wszystko układa się na swoim miejscu w jednej płynnej serii ruchów. Każdy rozwiązany poziom nagradza Cię nowymi informacjami o planecie Velone, jej klimacie, populacji, technologii, społeczeństwie i nie tylko.

 VELONE trafi do sprzedaży na Steam w 2022 roku. Grę już teraz można dodać do listy życzeń Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze