Iron Danger na nowym zwiastunie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Październik 2019
  • Komentuj 0

Daedalic Entertainment ogłasiło współpracę z niezależnym deweloperem Action Squad Studios, której wynikiem będzie wydanie taktycznej gry RPG Iron Danger na Windows PC, Mac i Linux na początku 2020 roku. Iron Danger wyróżnia się wyjątkową atmosferą i mechaniką gry, m.in. manipulacją czasem. Zainteresowani?

Iron Danger to taktyczne RPG, które pozwoli zatrzymać czas

Iron Danger to tytuł osadzony w świecie magii i maszyn, inspirowanym zarówno mitologią nordycką jak i nowoczesnym steampunkiem oraz tech noir. Gracze wcielą się w postać młodej, bystrej dziewczyny o imieniu Kipuna, która pewnego dnia otrzymuje starodawną moc, dającą jej władzę nad czasem. Wkrótce znajdą się w ogniu wojny pomiędzy miastem Kalevala i armią północy.

Naszym zadaniem będzie uratowanie ludzkości przed zagładą, wykorzystując i doskonaląc wyjątkowe moce bohaterki.

Mechanika kontroli czasu pozwala na przewinięcie czasu do pięciu sekund wstecz w każdym momencie, aby wypróbować inną strategię lub kombinację działań i znaleźć idealne rozwiązanie sytuacji. Dzięki temu, typowa mechanika gatunku RPG zostaje wzbogacona elementami zagadki.

Iron Danger można dodać do listy życzeń na Steamie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze