Conan Exiles za darmo przez weekend

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Nie jestem fanem sieciowych survivali, bo zazwyczaj robione są na jedno kopyto. Do tego społeczność takich produkcji nie pozwala cieszyć się rozgrywką. Pełno wśród nich trolli, czy fanatyków PvP, którzy będą gnębili nasze zwłoki. O ile sam preferuję starcia pomiędzy graczami, tak bezsensowne uprzykrzanie komuś grania nie jest niczym przyjemnym, czy też zabawnym. W tym wszystkim jednak, Conan Exiles wypada całkiem nieźle!

Zresztą, co ja Wam będę gadał. Sami się przekonajcie, czy uniwersum Conana Barbarzyńcy nadaję się do sieciowego survivala. Na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z grą, który potrwa do niedzieli. Będziecie mogli zatem bez przeszkód przez kilka dni sprawdzić, czy tytuł ten odpowiada Waszym wymaganiom.

O Conan Exiles pewnie słyszeliście z powodu nieocenzurowanego, męskiego przyrodzenia, które pojawia się tam i ówdzie. Funcom nie zamierza ugłaskać świata gry, który oparty jest na dziełach Roberta E. Howarda.

Sama produkcja jest brutalna i rzeczywiście definiuje zabawę w przetrwanie na nowo. Nie zabraknie walki z różnymi stworami, oswajania zwierząt, czy też łapania niewolników. W tym wszystkim zdarzy się również sytuacja, w której przyzwiemy awatara któregoś bóstwa, aby odegrać się na jakimś klanie.

Co do społeczności, to mimo całkiem brutalnego świata, Conan Exiles cechuje całkiem spora kultura wśród graczy. Jasne, znajdą się czarne owce w stadzie, ale generalnie ludzie są tutaj tolerancyjni. Z prawie każdym można się dogadać, a w razie czego do naszej dyspozycji są serwery PvE.

Darmowy weekend z Conan Exiles już trwa. Jeśli gra Wam się spodoba to polecam skorzystać z promocji na nią. Tytuł kupicie na Steamie aktualnie za 50% taniej, czyli niecałe 72 złote.

[Źródło: Steam]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze