Children of Silentown w 2022 roku!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Strzeżcie się niebezpieczeństw czyhających w niezbadanym lesie! Daedalic Entertainment, Elf Games oraz Luna2 Studio ogłaszają kooperację, której celem jest wprowadzenie na PC i konsole (upiornie) pięknej, ręcznie rysowanej gry przygodowej Children of Silentown. Możecie już teraz poznać ten unikalny i niepokojący świat, grając w dostępny na Steam darmowy prolog. Warto!

Children of Silentown zacznie uroczo straszyć na początku 2022 roku

Lucy mieszka w małej wiosce otoczonej głębokim lasem pełnym potworów. Ona i jej przyjaciele boją się ich do tego stopnia, że nawet ich sny nie są bezpiecznym miejscem do zabawy. To, że mieszkańcy Silentown znikają bez śladu, przestało być czymś niezwykłym, ale teraz młoda Lucy czuje, że nadszedł czas by zbadać tę sprawę.

W ramach zabawy musimy przeszukać wioskę w poszukiwaniu wskazówek, rozwiązywać zagadki, spotykać dziwaczne postaci i zwierzęta, a także rozprawić się z bardzo złośliwym kotem. Ale uwaga: Las jest miejscem zakazanym!

Children of Silentown zaprasza gracza do pięknego ręcznie narysowanego świata 2D z ponurą i przerażającą atmosferą. Lucy może rozwiązywać przeróżne ciekawe łamigłówki, łączyć znalezione przedmioty, by uzyskać zaskakujące rezultaty, a także grać w minigry z innymi dziećmi z wioski. Muzyka odgrywa ważną rolę w tej historii, a lekcje śpiewu wyciągną Lucy z niejednych tarapatów.

Kiedy zacznie się  to urocze straszenie? Na początku 2022 roku! Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze