Niepokojące Children of Silentown już dostępne!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Children of Silentown pozwoli ci odkryć niepokojące sekrety otaczające spokojną wioskę - już dziś. Wydawca Daedalic Entertainment wraz z deweloperami Elf Games i Luna2 Studio z przyjemnością informują, że ich piękna i mroczna, ręcznie rysowana przygoda point-and-click jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Niepokojące Children of Silentown już dostępne!

Opowieść przedstawia historię Lucy, dziewczynki dorastającej w wiosce położonej głęboko w lesie zamieszkanym przez potwory, która powoli zaczyna odkrywać otaczające ją tajemnice. W ciągu dnia Lucy spędza czas z przyjaciółmi lub pomaga matce.

W nocy nawiedzają ją straszne koszmary, podczas których słyszy przerażające warczenie dochodzące zza granic miasta. Jedno jest dla niej jasne: mrok niesie ze sobą straszne niebezpieczeństwo i nigdy nie wolno jej postawić stopy w lesie. Kiedy dochodzi do tragedii, nie ma wyboru, musi zagłębić się w zakazany las i stawić czoła swoim lękom.

Children of Silentown to mroczna przygodówka typu point-and-click z unikalnym, ręcznie rysowanym i osobliwym stylem graficznym, połączonym z nastrojową muzyką, która tworzy nawiedzający świat. Gracze muszą znaleźć notatki, zebrać przedmioty i połączyć je, aby rozwiązać zagadki i grać w minigry, aby odkryć tajemnice Silentown i lasu.

Dodatkowo, nauka piosenek jest najważniejsza dla komunikacji z innymi i postępów w grze. Narzędzie to pozwala nawet graczom kształtować historię Lucy i doświadczać wielu zakończeń. Children of Silentown jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze