Minecraft: Story Mode czeka za free

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Listopad 2017
  • Komentuj 2

Pierwszy sezon Minecraft: Story dostępny za darmo - wystarczy, że na swoim PC macie zainstalowany Windows 10 i macie konto w Windows Store.

Pięć odcinków do zgarnięcia za darmo!

Choć na pewno nie wszyscy mieli okazję w Minecrafta pograć, to chyba nikomu nie trzeba gry przedstawiać. Arcypopularna zabawa z sześcianami to jedna z ikon komputerowej rozrywki, nie tylko wśród najmłodszych. O jej sile niech świadczy fakt, że w 2014 roku Mojang, czyli studio które dało nam Minecrafta, przeszło w ręce Microsoftu za niebagatelne 2,5 miliarda dolarów.

Minecraft okazał się na tyle dużym sukcesem, że powstało kilka spin-offów, jak choćby specjalna wersja edukacyjna przystosowana do nauki w szkołach, czy fabularne Minecraft: Story Mode - A Telltale Games Series opowiadające o przygodach Jesse i jego próbach odnalezienia Zakonu Kamienia. I to właśnie pierwszy sezon tego drugiego tytułu możecie za darmo pobrać ze sklepu Microsoftu. 

O wymaganiach wspomniałem już wcześniej i nie są one zbyt trudne do spełnienia. Pierwszy to taki, że na Waszym komputerze musi być zainstalowany Windows 10, drugi to wymóg posiadania konta w Windows Store. Kiedy obie sprawy macie już załatwione, to wchodzicie tutaj, ściągacie pięć pierwszych epizodów i cieszycie się grą.


 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze