Felix The Reaper debiutuje tanecznym krokiem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Październik 2019
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment i niezależne studio Kong Orange ogłaszają premierę zakręconej gry Felix The Reaper, łączącej elementy komedii romantycznej, przygodówki 3D i gry logicznej. Tytuł był nominowany w kategorii „Most Original Game” na tegorocznym Gamescomie. Narratorem w grze jest nie kto inny, jak Sir Patrick Stewart. Czy trzeba zachęcać Was bardziej?

Komedia romantyczna, która jest grą?

Gra Felix The Reaper dostępna jest na platformy PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One oraz Windows PC i Mac poprzez Steam oraz GOG.com. Jest także częścią Xbox Game Pass, więc nie zabraknie możliwości do sprawdzenia tego tytułu. Czy warto?

W Felix The Reaper gracze pokrzyżują plany Ministerstwa Śmierci. Wcielamy się w postać Feliksa – roztańczonego żniwiarza, który musi utorować sobie drogę przez pełen zagadek świat. Jak każdy żniwiarz, Feliks może poruszać się jedynie w cieniu. Na szczęście posiada umiejętność manipulacji położeniem słońca i przesuwania przedmiotów, dzięki czemu może tworzyć ocienioną ścieżkę i utorować sobie bezpieczną drogę. Każda pokonana przeszkoda przybliża bohatera do swojej ukochanej, Betty z Ministerstwa Życia.

Ta zaskakująca i ekstrawagancka przygodówka oprawiona jest wyjątkową muzyką kilkunastu niezależnych twórców. Zawiera także obszerną bazę danych o znaczeniu i występowaniu motywu śmierci w historii. No dobra, mnie kupili. A Was?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze