Zagłosujecie anonimowo w Among Us!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 13 Październik 2020
  • Komentuj 1

Among Us jest świetne. Prosty koncept z gier planszowych sprawdza się idealnie w czasach pandemii, jako gra towarzyska. Nie polecam zabawy bez komunikatora głosowe oraz z randomami. Zamiast tego zachęcam do stworzenia zgranej ekipy lub wkręcenia się do jakiejś grupy, która gra regularnie. Wtedy takie Among Us faktycznie pokazuje, że nie liczy się grafika, a gameplay!

Among Us wprowadzi ważną aktualizację z trzema nowościami!

Among Us nie otrzyma kontynuacji. Twórcy porzucili projekt, deklarując, że wszelakie, zapowiadane nowości z Among Us 2 pojawią się po prostu w Among Us. Deweloperzy chcą rozwijać oryginał, aby nie dzielić społeczności gry. Dowodem na to, jest zbliżająca się aktualizacja z nowościami, która już trafiła do wersji beta, czyli na serwery testowe.

Wielką nowością jest możliwość włączenia anonimowego głosowania. W ten sposób zespół nie będzie wiedział, na kogo gracze zagłosowali podczas zebrania. Doda to nieco pikanterii podczas zabawy! Co więcej, będzie można zmienić widoczność paska zadań w taki sposób, aby był widoczny jedynie podczas spotkań przy stole.

W ten sposób Impostorzy będą mogli skuteczniej udawać, że wykonują misje, a do tego nikt nie będzie wiedział, jak daleko do wykonania głównego celu i wygrania. Będzie to zatem miecz obosieczny.

Ostatnią rzeczą jest specjalny tryb dla daltonistów, który ma ułatwić im zabawę w Among Us. Przystępność tego typu gier dla osób z różnych problemami, wadami, czy schorzeniami, to również rzecz, która warto chwalić. Teraz pozostaje czekać na te nowości oraz na nową, czwartą mapę!

Gracie w Among Us, prawda?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze