Warcraft już na GOG.com!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Niedawno GOG.com podzielił się wiadomością, że oprócz Diablo w sklepie pojawią się również dwie pierwsze części Warcrafta, które dały początek wojnie między Hordą a Przymierzem. Kultowe wręcz RTS-y do dziś są wspominane z wielką nostalgią, a Blizzard i CDP nie pozostali głusi na prośby fanów. Współpraca ta przyniosła nam odświeżone wersje klasyków!

Pierwsza Wojna między najeźdźcami z Draenoru i ludźmi z Azeroth to początek całego uniwersum. Chociaż świat rozrósł się do niebotycznych rozmiarów, a jego historia jest dużo starsza i bardziej skomplikowana niż ta przedstawiona w Warcrafcie, to właśnie te wydarzenia zapisały się krwawymi literami w dziejach ludzi, orków, trolli czy krasnoludów. 

Te najważniejsze wydarzenia możemy poznać dzisiaj w odnowionej formie, ale również możemy sięgnąć po oryginalne doświadczenia sprzed 20 lat, grając ze starą grafiką. Zdecydujecie się na takie retro granie? 

Pakiet obu gier Warcraft Bundle to koszt 52 złotych, a osobno możecie kupić je za: Warcraft za 19.99pl i Warcraft II za 34.99pln. Obie gry zadzaiałają na systemie Windows, a jedynka pójdzie również na Macach. 

Warcraft Bundle na GOG.com

Na koniec protip podsunięty dla Was specjalnie od GOG.com!

''Nie wiem, czy wiecie, ale w Warcrafcie 2 bardzo prosto można podmienić pliki audio na nagrane przez siebie. Wystarczy przygotować je w formacie .wav i zamienić z odpowiednimi plikami w folderze gry o nazwie GameSFX (są w nim podfoldery odpowiadające poszczególnym jednostkom). Trzeba wrzucić plik w miejsce oryginalnego i go nadpisać, więc zmodyfikowane pliki muszą mieć takie same nazwy. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 100 kB. Tu znajdziecie listę tekstów: https://wow.gamepedia.com/Quotes_of_Warcraft_II. Just saying ;)''

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze