Gra o robieniu kawy orkom oraz elfom

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2019
  • Komentuj 3

To znowu ja, ze swoimi nietypowymi indykami. Tym razem zapraszam Was na kawę, ale nie taką zwykłą. O nie, moi drodzy, wybierzemy się do alternatywnej rzeczywistości, gdzie klientami będą wariacje na temat różnych stworzeń. Pozaziemskie istoty opowiedzą nam o swoich nie tak pozaziemskich problemach, podczas gdy my uraczymy je cappuccino.

Coffee Talk zaprosi na kawę orków oraz elfy w alternatywnym mieście Seattle

Indonezyjskie studio Toge Productions tworzy indyczka o tytule Coffee Talk, czyli grę, w której wcielamy się w baristę. Nasza kawiarnia umieszczona zostanie w alternatywnej wizji miasta Seattle, będącego centrum świata fantasy i sci-fi. Brzmi ciekawie?

Spokojnie, Coffee Talk to nie symulator robienia kawy. To w zasadzie produkcja przygodowa, ale nie taka, w której podróżujemy po świecie. To podróżnicy, czyli nasi klienci, przybywają do nas ze swoimi problemami czy troskami. Wśród nich będą ludzie, ale również elfy, orkowie, krasnoludy i wszelakie wariacje na temat dziwnych istot.

Coffee Talk o robieniu kawy może zainteresować graczy.

Nasza knajpa obsługiwać będzie klientelę późną nocą. To od nas zależeć będzie, co im przygotujemy, czy wysłuchamy tego, co mają do powiedzenia, a może i wspomożemy radą? Nic w międzyczasie nie przeszkodzi nam, aby narysować jakiś obrazek z pianki na kawie – w końcu to też część sztuki baristy. Nie zabraknie również specyficznej, odprężającej muzyki. Oczywiście, nasza kawiarnia zaoferuje również herbatę, czekoladę na gorące i inne rzeczy, ale receptury będziemy musieli wcześniej odblokować.

Połowa gry to przygotowywanie zamówienia, a połowa to rozmowy – jesteście gotowi na taką zabawę? Jeśli tak, to Coffee Talk zadebiutuje na Steamie oraz GOG-u na początku przyszłego roku, a dokładnie w styczniu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze