War Thunder Mobile już dostępne

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Gaijin Entertainment ogłasza, że nowa wojskowa gra akcji online War Thunder Mobile została wprowadzona do sklepów App Store i Google Play na całym świecie. Gra jest również dostępna do pobrania w formacie APK na oficjalnej stronie internetowej. War Thunder Mobile zawiera setki dokładnie odwzorowanych naziemnych, morskich i powietrznych maszyn wojennych, które zostały starannie wymodelowane zgodnie z odtajnionymi dokumentami.

War Thunder Mobile już dostępne

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy War Thunder Mobile przeszedł kilka etapów testów alfa i beta, podczas których został dopracowany, zoptymalizowany i ulepszony: edytor HUD, wygodny interfejs wyszukiwania członków drużyny i dostosowywanie maszyn. Wydano również dwie duże aktualizacje, które wprowadziły nowe czołgi, okręty i samoloty, a także nowe mapy.

Zawartość aktualizacji doskonale ilustruje koncentrację War Thunder Mobile na legendarnych maszynach wojskowych, które stały się sławne w bitwach i zapewniają wyjątkowe wrażenia z gry, takie jak niemiecki krążownik Scharnhorst, amerykański Calliope MLRS i radziecki myśliwiec odrzutowy MiG-15bis.

W przyszłości gra będzie regularnie otrzymywać nową zawartość - zarówno znaną tym, którzy grają w War Thunder na PC i konsolach, jak i pojawiającą się najpierw w War Thunder Mobile. Oba projekty są rozwijane niezależnie od siebie, ale zespoły stojące za grami dzielą się swoim doświadczeniem z kolegami, wspólnie rozbudowują uniwersum War Thunder i zapewniają fanom pojazdów wojskowych wszystko, czego potrzebują do bitew online w dowolnym miejscu i czasie.

Aby uczcić premierę gry, wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się do War Thunder Mobile przed 29 sierpnia, otrzymają w prezencie amerykański niszczyciel USS Nicholas oraz pluton francuskich pojazdów opancerzonych w unikalnych kamuflażach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze