THE FINALS już dostępne!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Podczas gali The Game Awards, Embark Studios ogłosiło natychmiastową premierę THE FINALS, wyjątkowego mariażu strzelanki i gry rozrywkowej, w której gracze, opanowując chaos, zdobywają sławę w wielkim stylu, korzystając ze świata gry niczym ze skrzynki z narzędziami.

THE FINALS już dostępne!

Ta darmowa, drużynowa strzelanka jest już dostępna na Steam, Xbox Series X|S i PlayStation 5. Premiera wysyła żądnych rywalizacji zawodników prosto do Sezonu 1, gdzie będą mogli poczuć blichtr i przepych Las Vegas — nowej wirtualnej areny wypełnionej jaskrawymi neonami, automatami do gry, bokserami, UFO i nie tylko – siejąc dookoła zniszczenie i chaos. Natkną się także na pierwsze wskazówki dotyczące tajemnicy kryjącej się za najbardziej wybuchowym teleturniejem na świecie.

W THE FINALS zawodnicy rywalizują na wirtualnych arenach opartych na kultowych lokalizacjach z prawdziwego świata. Walczą w całkowicie zniszczalnych środowiskach zasilanych przez technologię Embark odpowiadającą za zniszczenia i ruch po stronie serwera, która zapewnia, że każdy gracz doświadcza akcji jednocześnie — niezależnie od tego, czy jest to wysadzany mebel, czy zawalający się cały budynek.

Gracze mogą stworzyć własnego, unikalnego zawodnika — od skradających się baletnic z mieczami po śmiercionośne pandy uzbrojone w wyrzutnie rakiet — to od nich zależy, kim są i jak grają. Najlepsi zawodnicy będą polegać zarówno na intuicji, jak i celności, wykorzystując kombinację środowiska, broni, gadżetów i specjalizacji, aby pokonać rywali i zdobyć sławę i fortunę.

THE FINALS jest dostępne już teraz na Steam, Xbox Game Store, oraz na PlayStation Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze