Tower of Fantasy już na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Październik 2022
  • Komentuj 0

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że Vera, pierwsza duża aktualizacja dla Tower of Fantasy, jest już dostępna za darmo za pośrednictwem oficjalnego launchera gry, a także w App Store i Google Play. Po raz pierwszy członkowie społeczności Steam mogą pobrać i zagrać w pełną grę wraz z nowym rozszerzeniem Vera już teraz.

Tower of Fantasy już na Steamie

Rozszerzenie Vera zawiera dwa odrębne środowiska - napromieniowane pustkowia Desert Gobby oraz znajdujące się w jego centrum cyberpunkowe miasto Mirroria. Błyszczące miasto może na pierwszy rzut oka wydawać się oazą i oferować wytchnienie od surowego Desert Gobby, ale Wędrowcy szybko odkryją, że jest ono pełne niebezpieczeństw i konfliktów.

Oba nowe obszary w rozszerzeniu Vera zaoferują Wędrowcom świeży zestaw misji, wydarzeń, rajdów, instancji, potworów i legendarnych bossów do pokonania, a także nowe pojazdy do odkrycia i bronie do opanowania. Gracze odwiedzą sekcję Desert Gobby, znaną jako Szara Przestrzeń, gdzie czeka największe wyzwanie. Gracze będą musieli również przygotować się na wyzwanie potężnych bossów nowego świata, takich jak ziejąca ogniem Magma czy śmiertelnie niebezpieczny cyber-jeleń, Rudolph.

Rozszerzenie zawiera również wprowadzenie tajemniczej nowej postaci Ruby i jej unikalnej broni Spark oraz umiejętności, takich jak wyrzut z powietrza, płonące nurkowanie, uniki i wiele innych. Z tymi umiejętnościami Ruby jest gotowa stawić czoła wszystkim nowym wyzwaniom w Vera. W rozszerzeniu pojawi się również tajna misja, która ujawni więcej o tym, jak Ruby rozwija się pod dobrą opieką Lina i innych.

Przygotowano również dedykowane wydarzenie, ale o nim poczytacie szczegółowo w tym miejscu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze