New World podbija Steama

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Wczoraj miało miejsce ważne wydarzenie dla graczy MMORPG. Debiutował bowiem New World, którego premiera przesuwana była kilkukrotnie. Jednak gdy już gra ta pojawiła się na Steamie to wywołała nieliche zainteresowanie. 700 tysięcy zalogowanych osób na platformie, a w tym 400 tysięcy na serwerach i reszta czekająca w kolejkach, aby sprawdzić świat Aeternum. Mamy hit!

New World skusił tłumy graczy

W New World gracze rozbijają się na wyspie Aeternum, gdzie łamane są podstawowe prawa życia i śmierci. New World oferuje graczom nieskończone możliwości walki, zdobywania pożywienia i wytwarzania przedmiotów podczas odkrywania i podbijania wyspy oraz odkrywania jej mrocznych tajemnic. Gracze mogą łączyć się we frakcje, aby rywalizować o kontrolę nad mapą w ogromnych bitwach między graczami lub wyruszać w pojedynkę (lub w małych grupach), aby zbadać Aeternum i poznać jego sekrety.

New World oferuje walkę w czasie rzeczywistym, która jest instynktowna I oparta na umiejętnościach — każdy zamach, unik i blok mają znaczenie. Aeternum roi się od nędznych stworzeń, zdegradowanych przez stulecia śmierci i przebudzeń, a gracze muszą doskonalić swoje umiejętności władania bronią i umiejętności walki, jeśli chcą przetrwać. New World oferuje szeroką gamę wieloosobowych doświadczeń bojowych, w tym:

  • Wojny: Ogromne oblężenia, w których może wziąć udział, aż do 100 graczy na raz. Wynik każdej z wojen determinuje, która kompania kontroluje podbite terytoria lub wioski, a także zasoby, których one dostarczają.
  • Napady na posterunki: Zespoły złożone z 20 graczy z dwóch konkurujących frakcji walczą o kontrolę nad fortyfikacjami I zasobami w instancjonowanej bitwie łączącej doznania PvE oraz PvP
  • Ekspedycje: 5-osobowe instancjonowane dungeony, które zabiorą graczy w najdalsze I najgłębsze zakątki wyspy, gdzie zmierzą się ze śmiertelnymi wrogami i odkryją sekrety wyspy.
  • Inwazje: Szalone armie Aeternum od czasu do czasu porywają swoje siły do ataku na kontrolowane przez graczy terytorium. Takie inwazje wymagają udziału 50 graczy najwyższego poziomu zgrupowanych dla wspólnej walki i zwalczania fal atakujących potworów.

Bezklasowy system rozwoju daje graczom swobodę rozwijania swoich postaci w unikalny sposób, wybierając broń — ostrze, proch lub magię — która najlepiej pasuje do ich stylu gry. Rozbudowany system rzemieślniczy i ulepszania posiadłości zapewniają graczom jeszcze więcej sposobów na pozostawienie swojego śladu w świecie New World.

New World uzyskało kategorię wiekową PEGI 16 i dostępne jest do zakupu na Amazon.com oraz Steam. Standardowa edycja gry kosztuje 142.99 PLN, a cena edycji Deluxe, zawierającej skórki zbroi drwala oraz siekierki drwala, zwierzęcego towarzysza mastiffa, zestaw gestów papier/nożyce/kamień, a także cyfrowy album gry New World, wynosi 179.99 PLN.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze