Co w sieciówkach piszczy #54

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Listopad 2018
  • Komentuj 2

Sporo się ostatnio mówi o technologii VR oraz urządzeniach mobilnych. Poważnie, prawdopodobnie wirtualna rzeczywistość będzie robiła kolejne podejście, aby wynieść gaming na wyższy poziom. Mobilniaki z kolei powoli wychodzą poza Azję i uśmiechają się do reszty świata. Czy za kilka lat standardem będzie granie na smartfonach? Trudno ocenić, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że aktualnie mamy spory nacisk na ten właśnie rynek.

Spokojnie, w tym zestawieniu odpuszczę Wam mobilniakowe newsy:

1. Anthem na pewno pojawi się bez dalszych opóźnień

2. No Man's Sky udostępnia kolejną, spora aktualizację

3. Albion Online ze sporą dawką nowości

4. Rainbow Six Siege bez cenzury

5. Wild West Online uruchamia tryb Battle Royale za darmo

6. Dragon Hound Emerge to taki Monster Hunter: World ale na koniach


1. Anthem na pewno pojawi się bez dalszych opóźnień

BioWare zapewnia, że ich następna produkcja – sieciowe Anthem – pojawi się w planowanym terminie. Gra udostępniona ma być 22 lutego 2019 roku. Producent wykonawczy projektu, Mark Darrah potwierdza, że żadne opóźnienia nie są wchodzą w rachubę i produkcję otrzymamy już niedługo. Pozostaje zatem trzymać kciuki, by tak było. Z obozu BioWare dało się słyszeć nieprzyjemne pogłoski, więc miejmy nadzieję, że nic złego Anthem się nie stanie.


2. No Man's Sky udostępnia kolejną, spora aktualizację

Niedawno gra wzbogaciła się o długo oczekiwany tryb multiplayer, a tym razem deweloperzy serwują nam aktualizację zawartości. Visions wprowadza sporo atrakcji, jak np. nowe biomy, zróżnicowane powierzchnie planet, dotąd niewidziane zwierzęta oraz faunę i florę, która potrafi się maskować. Możemy również spodziewać się zmiennych warunków pogodowych, nowych powodów do eksploracji (archeologia, szabrownictwo, poszukiwanie skarbów oraz artefaktów) – sporo tego! Aktualizacja jest już na serwerach gry.


3. Albion Online ze sporą dawką nowości

Tym razem serwery gry zaktualizowane zostały o Nimuę, czyli kolejny pakiet nowości do Albion Online. Docelowo aktualizacje do tego MMORPG-a mają brać nazwę z legend o Rycerzach Okrągłego Stołu, więc nie bądźcie zaskoczeni. Czego tym razem możemy się spodziewać? Bitwy w Kryształowym Wymiarze, czyli kolejnej atrakcji Guild vs Guild. Poza tym dostaliśmy wyszukiwarkę grup, losowe wejścia do lochów, manifestacje strażników, czy balans systemu walki.


4. Rainbow Six Siege bez cenzury

Społeczność Rainbow Six Siege wyraziła nader głośno swoje niezadowolenie ze względu na chęć ujednolicenia wszystkich wersji gry przez deweloperów. Na początku miesiąca Ubisoft zapowiedział, że ich tytuł wkracza na rynek Chiński i w związku z tym cała produkcja zostanie dostosowana pod wymagania tego kraju – oczywiście wizualnie.

Graczom się to nie spodobało i deweloperzy uznali, że na siłę nie ma co wszystkich uszczęśliwiać. Zmiany zostaną wycofane, a region Chin otrzyma oddzielna, ocenzurowaną wersję gry. Hurra!


5. Wild West Online uruchamia tryb Battle Royale za darmo

Magnificent 5 to oddzielny tryb Battle Royale z Wild West Online, który skierowany jest do dwudziestu drużyn, składających się z pięciu graczy w każdej. Standardowo, zabawa trwa do momentu, aż ostatni gracz/drużyna pozostanie na nogach. Produkcja wynagradzać ma starania nieznikającymi nagrodami, rozwojem umiejętności oraz możliwością odblokowania kostiumów, skinów siodła i innych kosmetycznych bajerów. Zainteresowanych zabawą zapraszam tutaj.


6. Dragon Hound Emerge to taki Monster Hunter: World ale na koniach

Nie żartuję, niedawno odbyła się impreza G-Star podczas której Nexon zapowiedział swoją wersję Monster Hunter: World. Nazywać się będzie Dragon Hound Emerge i dostępne będzie na PC. Nie wiadomo jeszcze w jakim modelu płatności, ale znając dewelopera możemy spodziewać się Free-to-Play. Sama rozgrywka opierać się będzie na polowaniu na potwory.

Inaczej jednak niż u konkurencji, tutaj walka odbywać się będzie cały czas na wierzchowcach. Nie zsiądziemy z naszych towarzyszy podczas potyczek. Deweloperzy zapowiadają różne rodzaje broni, które dostosowane będą do konkretnego typu wrogów oraz zadawania określonych obrażeń (niszczenie pancerza stwora lub ranienia go od środka). Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że miasta i wioski będą ruchome – co tydzień zmienią swoja pozycje, co urozmaicić ma zabawę oraz ich ewentualną obronę.


To wszystko kochani. Trzymajcie się ciepło!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze