Tarisland zapowiedziane na urządzenia mobilne i PC

Tarisland to gra MMORPG, która pojawi się jeszcze w tym roku na urządzeniach mobilnych i komputerach PC. Gracze będą mieli do wyboru masę zróżnicowanych biomów, wiele w pełni konfigurowalnych klas oraz ogromny świat z bogatą i wciągającą fabułą.

Tarisland zapowiedziane na urządzenia mobilne i PC

Zróżnicowane biomy, otoczenia i cywilizacje, każda z własną kulturą, zapewniają bogaty plac rozrywki wypełniony rozmaitymi rasami, począwszy od tych popularnych, a skończywszy na tych zupełnie nieznanych. Różnorodność 10 różnych trybów gry oferuje nowe zadania i sposoby, dzięki którym gracze mogą odkrywać wszystkie zakątki zróżnicowanego i zachwycającego świata Taris.

Gracze mają do dyspozycji dziewięć zróżnicowanych klas, z których każda jest w pełni konfigurowalna, co zapewni im swobodę w dostosowaniu postaci do swoich preferencji i indywidualnego stylu gry - dwa rodzaje specjalizacji i ponad 40 talentów oferują kolejne dodatkowe rozwiązania.

Dodatkowa personalizacja jest możliwa przy wykorzystaniu różnych konfiguracji ekwipunku, swobodnego przydzielania punktów atrybutu oraz szerokiego wyboru zestawów kostiumów czy wierzchowców. Do graczy będzie należał wybór czy zostaną Bardem, wykonującym pieśni w odpowiednich momentach, aby wesprzeć członków drużyny, Wojownikiem taktycznie dobierającym czas uderzeń mieczem, by uzyskać dodatkowy efekt, czy może Magiem miotającym ogniem, który pochłonie wszystko na swojej drodze.

Po zbudowaniu swojej postaci gracze będą mogli przyłączyć się do drużyny i wziąć udział w zaciekłych, wypełnionych po brzegi akcją bitwach z bossami w jednym z licznych rajdów. Tylko poprzez sprytne zastosowanie strategii i kombinacji zdolności całej drużyny można sprostać każdemu wyzwaniu i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Rozwój w Tarisland będzie oparty na systemie sezonowym, oferując nową zawartość PvE i nowe wyzwania PvP. Gracze będą mogli nadrobić zaległości między sezonami, co pozwoli wszystkim rozpocząć wspólne wyprawy na początku sezonu.

W Tarisland kluczowa dla sukcesu jest ponadto kooperacja pomiędzy poszczególnymi członkami drużyny. Równie sprawiedliwe podejście dotyczy również PvP, grindowanie nie jest potrzebne do awansu, a Pay-to-win nie jest elementem gry. Celem twórców jest stworzenie uczciwego świata fantasy, którym mogą się cieszyć wszyscy, jak również stworzenie stabilnego i zrównoważonego ekosystemu rozgrywki. Poszukiwacze przygód mogą bawić się zawsze i wszędzie, ponieważ zarówno wersja mobilna, jak i PC pozwalają na pełny cross-progres i cross-play. Wersja na PC zaoferuje również spersonalizowany interfejs.

Tarisland uchyli bramy do swojego świata jeszcze w tym roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze