The Cycle: Frontier ruszyło przedpremierowo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Przedsezonowy debiut strzelanki w typie extraction shooter The Cycle: Frontier od studia Yager jest już dostępny w formule free-to-play, na platformie Steam oraz Epic Games Store. Zagraj w dynamicznym świecie sci-fi z błyskawicznym systemem doboru graczy. Gra jest mieszanką PvP i PvP w połączeniu z rozgrywką o wysokie stawki. Została przygotowana z myślą o grze w pojedynkę lub w gronie przyjaciół. Wydarzenie przedsezonowe, które odbędzie się 22 czerwca jest momentem, żeby spróbować swoich sił przed rozpoczęciem Sezonu 1.

The Cycle: Frontier ruszyło przedpremierowo!

Ponad 900 tysięcy graczy wzięło udział w zamkniętych testach gry. Dzięki wsparciu, tej ogromnej społeczności do The Cycle: Frontier wprowadzono nowe aktualizacje i ulepszenia. Pomoc graczy pozwoliła uczynić ten tytuł najchętniej dodawaną grą free-to-play do wishlisty Steam.

„The Cycle Frontier jest pełną napięcia i zagrożeń strzelanką free-to-play PvPvE w typie extraction shooter. Gracze zdobywają łupy i surowce na opuszczonym obcym świecie. Jest on zamieszkany przez groźne formy życia, nękany przez śmiercionośną burzę i stale najeżdżany przez pchanych chciwością poszukiwaczy.”

Wraz z rozpoczęciem wydarzenia przedsezonowego, studio Yager przygotowało Pakiety Powitalne z 25% zniżką. Dostępne do kupienia są cztery: Pakiet Początkujący, Pakiet Profesjonalny, Pakiet Specjalistyczny i Pakiet Elitarny. Każdy z nich zawiera unikalne stroje i skórki do broni, a także znaczną ilość waluty do wykorzystania w grze (Aurum, K-mark).

Gracze mogą być spokojni o swój postęp w grze, ponieważ po rozpoczęciu pierwszego sezonu, 22 czerwca, nie nastąpi reset zdobytych dotąd osiągnieć. A ja z kolei życzę wszystkim miłej gry!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze