Walczcie o honor w Season VIII: Dynasty!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Nastała nowa era. Odwiedźcie i eksplorujcie starożytne krainy inspirowane chińską dynastią Tang. Bądźcie świadkiem narodzin nowej ery i walczcie o honor w Season VIII: Dynasty – teraz dostępne jako darmowa aktualizacja w Conqueror’s Blade!

Season VIII: Dynasty już dostępne w Conqueror’s Blade

Zupełnie nowa kampania zaprasza do wyruszenia w podróż w celu odkrycia zadziwiającego regionu inspirowanego Chinami. Poznajcie jego rozległą historię, lore i legendy, aby zdobyć bohaterskie nagrody z przepustką bitewną sezonu VIII.

Dynastia Qian wprowadziła wiele zmian w regionie podzielonym przez niegasnący konflikt. I zaprowadziła pokój po raz pierwszy w nowej krainie: Longting. Teren ten jest pełen harmonii i jest to idealne miejsce startowe dla początkujących. Jednak jeśli pragniecie więcej akcji, możecie podróżować do Liangyun.

Rozpocznijcie podróż w stolicy Hao Jing, tętniącej życiem metropolii gdzie dowódcy i cywile żyją w harmonii w spokojnym regionie. Jest to pierwsza stolica nie będąca miejscem konfliktu w wojnach terytorialnych. Podziwiajcie zapierającą dech w piersiach architekturę tej ruchliwej stolicy, spotkajcie fascynujących NPC (a jest ich mnóstwo) i podróżujcie przez krainę, aby usłyszeć opowieści o narodzinach tej dynastii.

Poza tym Conqueror’s Blade wzbogaciło się o nową broń – pikę. Jest to dwunasta klasa broni, która dostępna jest za darmo. Pojawiły się również nowe jednostki (trzy), a także przepustka bitewna i ekskluzywne nagrody. Powrócił również system run, a wkrótce udostępniona zostanie nowa mapa oblężenia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze