Otwarta beta Blood of Heroes już dostępna!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Po specjalnym pokazie na Gamescom 2021, Vizor Games otwiera arenę dla śmiałków chcących wziąć udział w krwawych potyczkach PvP. Naprawdę krwawych, bowiem Blood of Heroes nie patyczkuje się, jeśli chodzi o widowiskowość walki. Jeśli zatem szukacie czegoś w stylu Dark Souls, ale nastawionego na rywalizację to idźta, siepczcie, grajcie, miażdżcie i wygrywajcie!

Otwarta beta Blood of Heroes dla wszystkich

Vizor Games ogłasza start otwartych testów wersji beta swojej skupionej na walce orężem gry Blood of Heroes. Gracze PC już teraz mogą wziąć udział w otwartej becie Blood of Heroes, rejestrując się na oficjalnej stronie gry.

Otwarta beta potrwa, aż do nieogłoszonego jeszcze pełnego wydania gry na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X, więc można korzystać dowoli! Przez cały okres trwania testów beta rozgrywka będzie stale ulepszana i aktualizowana na podstawie opinii graczy.

Blood of Heroes żeruje na ludzkim apetycie na destrukcję. Każdy z bohaterów gry jest wprawionym wojownikiem, który został zamknięty w cyklu chaosu. Każdego dnia muszą oni powstać i walczyć, starając się zdobyć łaskę i uznanie bogów o kamiennych twarzach.

Gra dostępna jest w następujących wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, polskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, tureckiej oraz włoskiej. Nie macie zatem żadnej wymówki, aby nie sięgnąć po ten tytuł!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze