10 milionów dolarów na zawody w Fortnite

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Fortnite Champion Series (FNCS) powraca w 2023 roku z nową strukturą Majora, pulą nagród wynoszącą 10 milionów dolarów i stacjonarnym wydarzeniem FNCS Global Championship. Przygotujcie się na FNCS Major 1, który rozpocznie się w czwartek, 2 lutego 2023 roku!

10 milionów dolarów na zawody w Fortnite

W czwartym kwartale tego roku zespół ds. Fortnite Turniejowego planuje zorganizować Światowe Mistrzostwa FNCS 2023 w formule turnieju LAN w Kopenhadze (Dania). Przygotujcie się, by oglądać (lub dołączyć do) 75 najlepszych par z całego świata w walce o nagrody z puli 4 000 000 USD w samym finale.

W tym roku FNCS powraca w formacie gry w parach. Po zakończeniu każdego cotygodniowego turnieju FNCS Major 1 każda rywalizująca para otrzyma punkty FNCS odpowiednio do wyników z tego tygodnia. 40 najlepszych duetów, które zdobędą najwyższą łączną liczbę punktów w tablicy rankingowej FNCS w ciągu trzech tygodni, awansuje do wielkiego finału FNCS Major 1.

Wielki finał FNCS Major 1 odbędzie się w marcu 2023 roku. Duety z największą liczbą łącznych punktów w obowiązującej tabeli rankingowej FNCS Major 1 Grand Finals zdobędą część z puli nagród wynoszącej 2 miliony dolarów, a najlepsi w każdym regionie awansują na Światowe Mistrzostwa FNCS 2023.

W 2023 roku turnieje FNCS Major będą transmitowane na różnych platformach. Fani mogą śledzić rozgrywki bezpośrednio w grze FNCS (Lądowisko Legend kod wyspy: 3303-7480-5925), na oficjalnym live streamie FNCS lub natywnie.

Więcej informacji, w tym pełny harmonogram FNCS 2023, można znaleźć na blogu Fortnite Competitive.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze