EXOBORNE to taktyczny shooter z otwartym światem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Wydawca Level Infinite i producent Sharkmob ujawnili podczas The Game Awards nową, nadchodzącą autorską grę studia ‒ Exoborne. Stworzony z myślą o PC i konsolach, taktyczny shooter z otwartym światem stawia gracza w samym środku rozdzieranego przez apokaliptyczne siły natury świata.

EXOBORNE to taktyczny shooter z otwartym światem

Ludzkość stoi w obliczu bezprecedensowego globalnego upadku po niepowodzeniu jej ostatniej nadziei, Projektu Odrodzenie - zmieniając nasz świat w nieprzyjazne miejsce. Gracze będą eksplorować część południowo-wschodnich Stanów Zjednoczonych, rozdzieraną przez brutalne siły natury. Wydarzenia publiczne, stale zmieniające się zagrożenia ze strony samego świata i ryzykowne misje pozwolą graczom pisać własne historie za każdym razem, gdy wkraczają do świata Exoborne. Przykładem mogą być choćby epickie strzelaniny w środku szalejącego tornada.

Gracze wcielają się w rolę Odrodzonych, niezwykłych ocalałych wyposażonych w implant umożliwiający im korzystanie z potężnych Exo-Rigów. Wyposażeni w tę epicką technologię, zdobywają przewagę w świecie nękanym przez walczące frakcje, śmiertelny chaos żywiołów i innych wrogo nastawionych Odrodzonych. Wykorzystanie zdolności Exo-Rigów pozwala graczom przetrwać zaciekłe siły natury i wykorzystać ich potęgę w walce i poruszaniu się, czyniąc z tej gry ostateczną apokaliptyczną fantazję o mocy.

Duże ryzyko może przynieść duże korzyści i nigdy nie było to bardziej prawdziwe niż wtedy, gdy gracze wkraczają w sam środek burzy, w poszukiwaniu najlepszej możliwej technologii. Pytanie, czy będą w stanie sprowadzić ją z powrotem do domu? Tworzenie nowych przedmiotów i ekwipunku z technologicznych pozostałości, które gracze znajdą w świecie gry, pozwoli im stawić czoła nieprzewidzianym wyzwaniom. Stale rosnąca stawka sprawi, że strach przed utratą wszystkiego będzie towarzyszył graczom przez cały czas. Exoborne oferuje różne poziomy trudności, a także obietnicę wymagającej i satysfakcjonującej zawartości end game.

Gracze będą musieli przygotować swój sprzęt, wkroczyć do akcji i spróbować przeżyć w Exoborne, taktycznym shooterze z otwartym światem, osadzonym w apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, odmienionych przez ekstremalne siły natury. Wydarzenia publiczne, stale zmieniające się zagrożenia ze strony samego świata i ryzykowne misje pozwalają graczom pisać własne historie za każdym razem, gdy wkraczają do świata Exoborne - na przykład podczas epickiej strzelaniny w tornadzie.
 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze