Dużo nowości z The Division

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Czerwiec 2015
  • Komentuj 2
O The Division od pewnego czasu nie było słychać zbyt wiele. Gra pojawiła się na konferencji Microsoftu, ale najbardziej smakowite kąski zostawił sobie na swój pokaz Ubisoft.  Gra, na którą czekam z wyjątkową niecierpliwością, straciła ostatnio trochę z tego wielkiego ''wow'' które wymsknęło się z moich ust kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi. W pewnym momencie wydawać się mogło, że Ubisoft w ogóle o tej produkcji zapomniał i przez dłużysz czas nie pokazywał w tej kwestii niczego specjalnego. Sporo zmieniło się na początku tego tygodnia kiedy do sieci trafiły dwa gameplaye pokazujące jak w  grze będą wyglądały tak zwane ''Strefy Mroku''.
Miejsca te będą miały szczególne znaczenie w The Divison bo wchodząc tam wchodzimy przy okazji do świata PvP. A tam może zdarzyć się już wszystko. W opisywanych zonach nie istnieją właściwie żadne zasady - każdy walczy nie tyle o przeżycie co o wyjątkowe przedmioty, które można znaleźć tylko i wyłącznie w ''strefie''. To właśnie wizja zdobycia potężnego sprzętu ma skusić nas do zapuszczenia się w mrok. Jeśli więc wszedłeś w ''Strefę Mroku'' w każdym momencie możesz się spodziewać ataku innej grupy graczy, którzy będą starali się zabrać Ci Twoje wyjątkowe znalezisko. Nikt też nie zabroni Wam współpracować przy przejęciu łupu, w końcu nakazu zabijania innych agentów nie ma. Ewakuować się ze strefy można za pomocą śmigłowca. Należy wybrać odpowiednie lądowisko, rzucić flarę i czekać. W tym momencie jesteśmy bardzo narażeni na ataki bo cała okolica wie, że ktoś próbuje wyfrunąć ze strefy zabierając ze sobą wartościowe sprzęty. Jest to więc idealny czas na rozpoczęcie małej dywersji i przejęcia zdobytego przez nas ekwipunku. Już teraz wiadomo co znajdzie się w edycji kolekcjonerskiej wycenionej na 160 dolarów. Poniżej podrzucam Wam graficzkę z prezentami ''Gold Edition'', a w niej: zegarek na rękę, plakat, torba na ramię i artbook. 2890408-division No i rzecz chyba najważniejsza: The Division zadebiutuje w na PS4, Xboxie One i PCtach 8 maraca 2016, a więc w Dzień Kobiet. Szukacie wymarzonego prezentu dla swojej lepszej połówki? Kupcie jej postapokaliptycznego shootera! ; )

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze