Pioneer tajemniczą grą Ubi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Patrzymy na pierwsze obrazki z Pioneera?

Patrzymy na pierwsze obrazki z Pioneera?

Watch Dogs 2 to nie tylko nagość, ale także oczko puszczone w stronę fanów twórczości studia. Kilka dni temu do sieci trafił pochodzący z Watch Dogs 2 trailer tajemniczej gry sci-fi. Dziś plotki mówią, że to prawdziwy tytuł i nazywa się Pioneer. W jednej z misji w hakerskiej grze Ubi naszym zadaniem jest włamać się do studia deweloperskiego i wykraść trailer pewnej gry. Rzeczony trailer nie jest tylko częścią Watch Dogs, ale jak się dziś spekuluje, możemy na nim zobaczyć jak najprawdziwszą produkcję, którą Ubisoft chciałby pokazać przy okazji przyszłorocznych targów E3.
Wewnętrzne źródła Kotaku donoszą, że trailer który widzieliśmy, pochodzi z produkcji o nazwie Pioneer. Gra ma być rozgrywaną w kosmosie produkcją oparta na odkrywaniu Wszechświata (No Man's Sky anyone?). Jak to często bywa przy tworzeniu gier, deweloperzy napotkali przeszkody, które sprawiły że Pionieera na przyszłorocznych targach E3 na pewno nie zobaczymy. ''Projekt miał być ogłoszony w przyszłym roku. Tak się jednak nie stanie, a gra musi zostać przerobiona'' twierdzi źródło Kotaku. Co więc trailer Pioneer robi w Watch Dogs 2? Ubi stworzyło tego easter egga w momenc,e kiedy prace nad Pioneer posuwały się w dobrym tempie i nic nie wskazywało na to, że gra napotka aż tak duże problemy, a jej pokaz trzeba będzie ostatecznie przesunąć w czasie. Czy, i ewentualnie kiedy dostaniemy jakieś bardziej szczegółowe informacje na temat Pionieer, wciąż pozostaje tajemnicą.

Ubi chce stworzyć swoje własne, lepsze No Man's Sky?

Ubi chce stworzyć swoje własne, lepsze No Man's Sky?

[źródło: kotaku.co.ukpcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze