Comet zmieni się w Rouge

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2014
  • Komentuj 6

Assassins-Creed-l

Ubisoft bardzo prężnie ostatnio działa jeśli idzie o nowe informacje dotyczące ich nadchodzących gier. Jednak tym razem to nie deweloper, a szwajcarski sklep z grami komputerowymi popełnił mały błąd i omyłkowo zamieścił na swoich stronach krótki opis i i cenę Assassin's Creed Rouge.

Assassins Creed Rogue

Nie słyszeliście wcześniej o takiej produkcji? Na początku maja Aharo przygotował dla Was obszerniejszy tekst dotyczący ostatniej gry z serii AC, która miała pojawić się na konsolach poprzedniej generacji czyli Assassin's Creed Comet. Wszystko wskazuje na to, że teraz Comet zmieni nazwę na Rouge. Co jeszcze wiemy o Rouge? Gracz wcieli się nie w asasyna, a w templariusza imieniem Shay. Shay kręcił się niedaleko Nowego Yorku w okolichach 1760 roku z tylko sobie znanych powodów. Zazwyczaj w serii Ubisoftu wcielaliśmy się w asasynów, templariusze zawsze byli naszymi najzacieklejszymi wrogami. Czyżby Shay miał być tym, który zdradzi zakon templariuszy, czy może jest dokładnie odwrotnie - wyszkolony na asasyna Shay zmienia strony i staje naprzeciw swoich byłych braci? To mogłoby tłumaczyć nazwę Rouge.

assassins-creed-black-flag-templars

Ubisoft chce, aby w grze znalazło się dużo misji związanych z żeglowaniem. Niektóre źródła mówią, że Rouge ma w jakiś sposób łączyć się z fabułami Assassin's Creed III i Assassin's Creed IV: Black Flag. Podobne pogłoski docierają do nas w związku z bohaterami poprzednich gier jak choćby Haytham Kenway czy Adewale, którzy także mają pokazać się w Rouge. Gra ma zostać oficjalnie zapowiedziana podczas tegorocznego Gamescomu, który odbędzie się między 13 a 17 sierpnia w niemieckiej Kolonii. Rouge będzie drugą grą z serii Assassin's Creed, która niedługo trafi na nasze maszyny. Pierwszą będzie oczywiście przygotowane na PS4 i XBO  Assassin's Creed Unity. Premiery Rouge możecie się spodziewać pod koniec października tego roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze