Clefable i dynie w Pokemon UNITE

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Październik 2022
  • Komentuj 0

Pokémon Company International i TiMi Studio Group udostępniły dziś najnowsze aktualizacje dla Pokémon UNITE, wprowadzając na arenę nowe atrakcje i nowe Pokémony. Trenerzy będą mogli wkrótce celebrować święto duchów w szybkich bitwach o tematyce Halloween, w których gracze będą mieli ograniczony czas na zabawę.

Clefable i dynie w Pokmon UNITE

Trenerzy mogą już grać Baśniowym Pokémonem Clefable. Mając moc kosmosu po swojej stronie, ten Pokémon typu Melee Supporter jest gotów rzucić trochę Księżycowego Światła na Wyspę Aeos. Fani mogą również spodziewać się Pokémona typu Illusion Fox, Zoroarka, który wkrótce pojawi się w Pokémon UNITE.

Do środy 1 grudnia do godz. 00:59, Trenerzy mogą odblokować nowe nagrody dzięki przepustce bojowej sezonu 11 lub podnieść swoją rangę w meczu rankingowym sezonu 7. Najważniejsze elementy przepustki bojowej sezonu 11 to elegancki i mistyczny Styl zimowy: Delphox and Ranger Style: Trevenant Holowear, który z pewnością wyróżni Pokémony Trenerów z tłumu.

Od czwartku 27 października godz. 9:00 do środy 17 listopada godz. 00:59, Halloween nawiedzi Mer Stadium. Gracze mogą poczuć upiorny klimat, rzucając w siebie dyniami w wyjątkowych, szybkich bitwach. Jeśli ktoś zostanie uderzony dynią, straci część swojej energii Aeos i sam zamieni się w dynię na określony czas, co mogą wykorzystać sprytni przeciwnicy, aby szybko zdobyć kilka bramek.

Ale dyniowi gracze nie są całkowicie bezbronni — mogą walczyć za pomocą Dyniowego ataku. Gracze mogą również zbierać punkty w trakcie wydarzenia na różne sposoby (na przykład poprzez rozgrywanie szybkich bitew), aby odblokować nagrody, w tym elementy ubioru Trenerów.

A ja Was pytam, czy w ogóle gracie w Pokemon Unite?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze