Ferrel trafi do e-sportu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2016
  • Komentuj 1

Tym razem Ferrell nabijał się będzie z gier

Tym razem Ferrell będzie się nabijał z gier

Kariera w świecie e-sportu nie trwa zazwyczaj zbyt długo. Rzadkością są gracze dawno po trzydziestce, a takich czterdziestolatków nie ma prawie żadnych. Właśnie w takiego, niemłodego już gracza wcieli się Will Ferrel w komedii o cybersporcie.  Film zostanie stworzony mocami studia Legendary Pictures, ale na razie nie podano jego tytułu. Wiemy, że Will Ferrrel, gwiazda takich filmów jak ''Bracia przyrodni'', ''Policja zastępcza'' czy ''Legenda telewizji'', zagra w nim główną rolę. W komedii oglądać będziemy perypetie starzejącego się gracza, który mimo swojego wieku nie traci nic ze swojej niesamowitej koordynacji oko-ręka. Dzięki temu nadal jest w stanie rywalizować ze światową czołówką. Problemem jest to, że e-sportowa scena zdominowana jest przez przebojowych nastolatków, od których Ferrel znacząco odstaje wiekiem.

Być może w filmie zobaczymy prawdziwych e-sportowców

Być może w filmie zobaczymy prawdziwych e-sportowców

Co ciekawe do udziału w filmie zostały poproszone drużyny Evil Geniuses i Fnatic, tylko nie jest niestety napisane w jakiej roli. Czy postać Ferrela będzie członkiem którejś z tych ekip? Czy raczej to z nimi będzie musiała ich pokonać w turnieju? A może pojawią się jedynie w krótkim cameo bez większego wpływu na akcję filmu? Nie jest też do końca jasne, w jakiej dyscyplinie specjalizował się będzie e-sportowiec Ferrela. Legendary w oświadczeniu prasowym cytuje popularność League of Legends oraz Dota 2, bardzo prawdopodobne więc, że będzie to jakaś filmowa wariacja na temat MOBA. Nie mniej jednak, znając Ferrela, możemy spodziewać się niezbyt wygórowanych żartów na temat gier komputerowych i wieku głównego bohatera. Kiedy będzie można iść do kina? Tego niestety nie ujawniono. [źródło: variety.comdeadline.comthewrap.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze