Rainbow Six przechodzi do filmu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2017
  • Komentuj 1

Producent Akiva Goldsmana, współtwórca takich hitów jak Kod da Vinci, Hancock, Pan i Pani Smith czy Constantine, rozpocznie prace nad filmem Rainbow Six. 

Nowy film Goldsmana nie będzie bazował na znakomitej grze Ubisoftu, a na oryginalnej książce autorstwa Toma Clancy'ego z 1999 roku. W filmie będziemy śledzić losy Johna Clarka, byłego członka Navy SEALs, który otrzymał dowództwo nad międzynarodowym oddziałem sił specjalnych o kryptonimie Rainbow. 

To Reynolds ma zagrać sławnego Johna Clarka

O fabule wiele nie wiadomo, ale jak donosi portal Deadline fabuła będzie zbliżona do tej, którą znamy z kart książki - ''oddział musi szybko zmierzyć się z kolejnymi międzynarodowymi incydentami, za którymi stoi grupa terrorystów mających na celu globalną zagładę'' możecie przeczytać na Deadline.

Głównego bohatera miałby miałby zagrać Ryan Reynolds, czyli aktor popularny ostatnio głównie z roli w hitowym Deadpoolu. Reynolds będzie trzecim aktorem, po Willemie Dafoe i Lieve Schreiberze, który spróbuje swoich sił jako John Clark. 

A jeśli książkowy oryginał Rainbow Six niewiele Wam mówi, to podrzucam Wam jeszcze zrealizowany wraz z Kromką Chleba i Rockiem jarockowy filmik, w którym opowiadamy historię Clarka i oddziału Rainbow:

Niestety nie znamy jeszcze nazwiska reżysera projektu, ale scenariuszem mają zająć się Josh Appelbaum (Teenage Mutant Ninja Turtles) oraz Andre Nemec (Mission Impossible: Ghost Protocol).

[źródło: deadline.comneogaf.comslashfilm.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze