This War of Mine fan movie

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Luty 2016
  • Komentuj 0

Zobacz RedHorizontStudio na Facebooku

_k6b7RTtxM W okół This War of Mine stworzonego przez polskie 11 Bit Studios zasłużenie zrobił się w zeszłym roku szum. Gra poruszała temat wojny z perspektywy cywilów, którzy muszą przetrwać wojenną zawieruchę. Zainspirowało to twórców z kanału RedHorizontStudio do stworzenia krótkometrażowego filmu opowiadającego się tym co mogliśmy zobaczyć w dodatku do This War of Mine pod tytułem The Little Ones. Efekt? Jak dla nas bardzo na plus, ale możecie ocenić to sami. Nie jest to pierwsze zetknięcie twórców z tematem This War o Mine. W sierpniu zeszłego roku powstał krótkometrażowy film oparty o podstawową wersję gry.
Na kanale RedHorizontStudio znajdziecie kilka innych ciekawych produkcji filmowych przeniesionych z gier komputerowych. Filmowy Fallout? Nie ma sprawy! A może jesteście ciekawi jak wyszedł im Max Payne? Proszę bardzo!

Filmowcy często ekranizują gry komputerowe, przykładem jest choćby Max Payne

Filmowcy często ekranizują gry komputerowe, przykładem jest choćby Max Payne

Zobacz RedHorizontStudio na Facebooku

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze