Dwayne ''The King'' Johnson

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Sierpień 2018
  • Komentuj 13

Ile razy nie spojrzę na informacje o Dwaynie i jego nowych rolach zaczynam się szczerzyć. Ciężko powiedzieć, by był moim ideałem, ale niezwykła charyzma bijąca od niego sprawia, że nawet mimo braku szczegółnych osiągnięć w aktorskie, jest raz za razem obsadzany w głównych rolach, a filmy z jego udziałem są prawdziwymi produktami rozrywkowymi. Czy jednak gotowy jest na role, która przyniesie mu poważne nominacje?

Wydaje się, że Dwayne należy już w całości do gatunku akcja-humor. Jumanji, Rampage, Baywatch i oczywiście Szybcy i Wściekli, a to tytuły tylko z ostatniego roku. Gdy pojawia się na ekranie prężąc klatę, w człowieku pojawia się myśl "No dobra! Jest Dwayne, teraz już wszystko będzie dobrze! On Was uratuje.". Tylko jak długo można jechać na popularności jego mięśni i uroku osobistym? Odpowiedź jest prosta, ile się da. Dlatego Skałę zobaczymy w przyszłym roku w pięciu produkcjach, a kolejne zapowiadają właśnie na 2020 rok. Jego aktorska kariera nie zwalnia, a dodatkowo nabiera innych krztałtów.

The King, to właśnie po tym filmie wiele może się zmienić w postrzeganiu najlepiej zarabiającego aktora (wg Forbes'a jest to rocznie 64,5 mln dolarów). Dwayne wcieli się w rolę hawajskiego króla Kamehameha I. I co najlepsze, film biograficzny powstanie w reżyserii Zemeckisa (Forrest Gump) oraz ze scenariuszem Randalla Wallace'a (Braveheart: Waleczne Serce). Czy historia Króla Kamehameha będzie dla Dwayne'a takim samym kamieniem milowym w karierze, jak tytułowa rola w Królu Skorpionów?

Możliwe, że taki skład doprowadzi film do wielu nominacji, a może tym samym The Rock zgarnie w końcu nagrodę za aktorstwo (inną niż Teens Choice). A może po prostu stanie do wyborów prezydenckich, bo polityka mu w głowie od dawna. Jedno jest pewne, jego mięśnie i urok są legendarne, a ja czekam na kolejny film. The King rozpocznie zdjecia w 2020 roku, raczej za szybko się go nie doczekamy.

[Źródła: deadline.comnaekranie.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze