Marvel mówi o Infinity War

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Luty 2017
  • Komentuj 1

Zdjęcie do Infinity War już ruszyły

Zdjęcie do Infinity War już ruszyły

Marvel pochwalił się nowym trailerem Avengers: Infinity War. Tym razem studio zabiera nas za kulisy i tłumaczy, czego możemy się po filmie spodziewać. Zbyt dużo z samego filmu nie pokazano, jedne, co widać, to dosłownie kilkusekundowe fragmenty z pierwszego dnia zdjęć do nowych Avengersów, który miał miejsce 23 stycznia. Na początku minidokumentu spotykamy się z Robertem Downey'em Jr, Tomem Hollandem i Chrisem Prattem - czyli odpowiednio Iron-Manem, Spider-manem i Star Lordem ze Strażników Galaktyki.

Poziom skomplikowania level związki rodzinne w Dynastii

Poziom skomplikowania level związki rodzinne w Dynastii

Producenci filmu opisują, jak wygląda proces planowania filmów i łączenia ich wszystkich w jedną całość, składającą się na filmowe uniwersum Marvela. Uniwersum powstało w 2008 roku, w momencie pojawienia się w kinach pierwszego Iron Mana. Avengers: Infinity War będzie ''połączeniem wszystkich filmów z MCU'' - mówi jeden z producentów. Reżyser Anthony Russo dodaje, że ''Wojna bohaterów'' było przede wszystkim czymś w rodzaju wprowadzenia do historii. jaką poznamy w Infinity War. W kilku słowach opowiedziano również o nowym głównym przeciwniku, z jakim superbohaterom przyjdzie się zmierzyć, ale może lepiej będzie jeśli zobaczycie to sami:
[źródło:
">Marvel Entertainment]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze