James Gunn wraca do Disneya

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Kiedy James Gunn w atmosferze małego skandalu opuścił podczas Comic Conu w San Diego (gdzie miał zapowiedzieć nowy projekt) zespół Disneya i Strażników Galaktyki vol.3. Długo nie musiał czekać na zatrudnienie u konkurencji. Szybko dostał pod skrzydła drugą część Legionu Samobójców, ale Marvel chyba nie ucieszył się, że DC tak szybko postanowiło zgarnąć ich utalentowanego reżysera. Koniec końców, Gunn wraca do Disneya.

Błache i stanowczo przeterminowane przewinienia Gunna wydawały się dość podejrzane już w trakcie wypowiadania Jamesowi umowy, dzisiaj krok Disneya jest jeszcze dziwniejszy. Skoro w takich okolicznościach znienacka pozbyli się swojej kury znoszącej złote jajka, to czemu teraz przymują go spowrotem? Szczególnie, gdy pracować będzie musiał na dwa fronty dla dwóch przeciwnych obozów (no chyba że to super tajny plan opóźnienia Legionu Samobójców 2, to może miałoby to sens :D).

Czyżby to szalone wsparcie załogi przywróciło rozsądek szefostwu firmy? A może przerazili się furii Draxa na planie filmowym?

Strażnicy nie obroniliby galaktyki bez Gunna. Dobry krok Disneya. Ekipa filmowa wstawiała się za nim podczas lipcowego zwolnienia, a teraz zapewne wszyscy świętują powrót swojego kapitana. Ten statek doleci w najdalsze krańce galaktyki! 

Teraz pozostaje jedynie czekać na efekty ponownego zjednoczenia Gunna z Disneyem.

[Źródło: deadline.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze