James Gunn dołączył do Legionu Smobójców

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Październik 2018
  • Komentuj 1

Legion Samobójców się rozrasta! James Gunn, znany jako nietuzinkowy reżyser Strażników Galaktyki napisze scenariusz i zapewne również nakręci drugą część filmu Suicide Squad. Nie ma nic lepszego, niż dać prztyczka w nos dawnego pracodawcy przez pójście do jego największego rywala! Tak właśnie były członek załogi Disneya zasila szeregi Warner Bros.

Legion Samobójców nie zyskał przychylności krytyków, a oprócz świetnego występu Margot Robbie jako Harley Quinn, niewiele pozytywnych słów pod jego adresem padło. Dla zwariowanego reżysera taki film to idealna okazja, by popuścić całkiem wodze fantazji i jednocześnie dać drugie życie samobójczej ekipie w ich pogoni za wolnością.

Ekipa Guardiansów mocno wspierała swojego byłego reżysera, nawet w trakcie medialnej afery ze zwolnieniem Gunna (podczas trwania Comic Conu w San Diego) z kręcenia części trzeciej, tuż przed startem zdjęć. Gunn jednak przyjął z godnością informację o zwolnieniu i zapewnił, że w 100 procentach rozumie decyzje podjęte przez zarząd Disneya. Przypomnę tylko, że chodziło o wypowiedzi Jamesa Gunna na jego social mediach sprzed prawie dekady!

A więc mówisz mi, że James Gunn nakręci nowy film? Gdzie podpisać?

Z pewnością najmocniej zyska na tym uniwersum DC, które postrzegane jest jako to gorsze filmowo niż Marvelowe produkcje. Jeżeli Gunn przeniesie swoje poczucie humoru do rozrywkowego Suicide Squad, może to być strzał w dziesiątkę.

A Disney został w kropce, bo do tej pory nie wiadomo, kto przejmie pałeczkę po uzdolnionym twórcy. Oby tylko aktorzy nie pouciekali ze Strażników, bo Dave Bautista ewidentnie ostrzy pazurki na Suicide Squad!

[Źródła:gamesradar.comdeadline.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze