Nie dwa, a trzy Deadpoole

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Listopad 2016
  • Komentuj 3

To już czas na trzecią część?

To już czas na trzecią część?

Każdy szanujący się fan superbohaterów powinien Deadpoola zobaczyć. Jeden z najlepszych filmów tego roku czeka na rozpoczęcie zdjęć do drugiej części, ale poszukiwania reżysera ''trójki'' już trwają. Widać Ryan Reynolds w roli niepokornego Deadpoola spodobał się nie tylko widowni, bo także włodarze studia Fox wydają się zadowoleni z tego, w jaki sposób film został przyjęty. Deadpool to bohater wyjątkowy. Wystarczy powiedzieć, że on jako jedyny ze wszystkich ekranowych superbohaterów zdaje sobie sprawę, że występuje w swoim własnym filmie. Aktorzy powoli przygotowują się do rozpoczęcia zdjęć nad drugą częścią przygód Wade'a Wilsona, ale film zaliczył niespodziewany cios, kiedy Reynolds pokłócił się z reżyserem. Efektem sporu była rezygnacja Tima Millera, odpowiedzialnego za pierwszego Deadpoola, z prac nad sequelem.

W trzeciej części w akcji zobaczymy X-Force

W trzeciej części w akcji zobaczymy X-Force

Foxa to nie zraża, bo już prowadzą rozmowy z nowymi twórcami. Mówi się o zatrudnieniu  Davida Leitcha, który stał za kamerą w Johnie Wicku, do roli reżysera ''dwójki''. Wytwórnia planuje, że Deadpool 2 powtórzy sukces pierwszej części, dlatego już teraz planują stworzenie ''trójki''. The Hollywood Reporter donosi, że w trzeciej części Deadpoola pojawię się X-meni w postaci oddziału X-Force. Dowodzić nim ma Cable, czyli postać którą poznamy nieco bliżej w Deadpoolu 2. W przeszłości do X-Force należeli Wolverine, Nightcrawler, Cyclops czy Colossus. Kto dokładnie pojawi się wraz z Wilsonem w filmie pozostaje nadal tajemnicą. Druga część przygód jednego z najbardziej pomylonych bohaterów świata Marvela w kinach pojawi się dopiero w 2018 roku. Kiedy trójka? Pewnie najszybciej za cztery lata. Poczekamy.

Za cztery lata widzimy się w kinie na ''trójce''

Za cztery lata widzimy się w kinie na ''trójce''

[źródło: hollywoodreporter.compl.ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze