W Fall Guys zbudujecie własny poziom!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 11 Maj 2023
  • Komentuj 0

Z pewną nieukrywaną radością ogłaszam rozpoczęcie Fall Guys Kreatywnie, będące częścią nowej aktualizacji sezonowej Kreatywne konstrukcje, które przekazuje w ręce graczy zupełnie nowy zestaw narzędzi wraz z 50 nowymi rundami przygotowanymi przez zespół Mediatonic. Wypełniony po brzegi cyfrowymi smakołykami i dopracowany pod każdym pixelowym względem.

W Fall Guys zbudujecie własny poziom!

Rozwinięty i w pełni funkcjonalny edytor poziomów pozwoli graczom tworzyć niestandardowe rundy i dzielić się nimi w obrębie społeczności graczy. Gracze otrzymają to samo narzędzie, którym posługują się twórcy gry tworząc rundy – wszystkie nowe poziomy od tego momentu będą tworzone w Fall Guys Kreatywnie.

Przepustka sezonowa to teraz Pociąg do sławy:

  • Gracze mogą teraz oczekiwać częstszych bardziej wartościowych dropów z wprowadzeniem nowego systemu Pociągu do sławy, zastępującego poprzedni system z przepustki sezonowej. Każdy sezon będzie teraz zawierał wiele następujących po sobie cykli ‘Przepustki sławy’ trwających 4 – 7 tygodni złożony z 40 nagród.

  • Hello Kitty będzie pierwszą gwiazdą Przepustki sławy. Kostium Hello Kitty odblokuje się natychmiast bo wykupieniu pakietu.

  • Tak jak wcześniejsza przepustka sezonowa, Pociąg do sławy dalej zachowa progresywną ścieżkę wraz z kostiumem inspirowanym Hello Kitty dostępnym do odblokowania dla wszystkich graczy Fall Guys.

Pierwszy Pociąg do sławy 4 sezonu będzie dostępny 10 maja do 12 czerwca. Fall Guys jest dostępne za darmo na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S | X i na Epic Game Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze