W Darkest Dungeon dostępne jest już PvP

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 29 Maj 2020
  • Komentuj 0

Darkest Dungeon to produkcja bardzo dobra i proszę się ze mną nie kłócić. Ten tytuł to nisza sama w sobie i nie ma sobie równych w tym, co robi. Dorobił się nawet grona naśladowców, którzy NIEUDOLNIE próbują powtórzyć sukces tego tytułu poprzez marne naśladownictwo. Wszyscy wiemy jednak, że królowa może być tylko jedna i w znęcaniu się nad graczem w taktycznych walkach, Darkest Dungeon zwyczajnie wygrywa. Od teraz możecie również znęcać się nad innymi osobami!

Darkest Dungeon otrzymał moduł PvP

Nie, to nie żart. Darkest Dungeon otrzymało darmową aktualizację o nazwie The Butcher's Circus, która jest opcjonalnym dodatkiem do zabawy. Nie musicie z niego korzystać, ale zakładam, że dacie mu szansę chociaż raz. W końcu możliwość stanięcia w szranki z innymi graczami w takiej grze, nie zdarza się często.

The Butcher's Circus to po prostu aktualizacja dodająca PvP do Darkest Dungeon. W ramach nowości otrzymaliśmy specjalną strefę na których drużyny składające się z czterech bohaterów (co ciekawe, nie z kampanii fabularnej, więc nikim nie ryzykujecie!) toczą ze sobą potyczki. W PvP herosi mają ograniczenia na statystykach, a do tego nie da się ulepszyć ich ekwipunku, aby walki były sprawiedliwe. Spokojnie, na szczęście mechanika stresu jest wciąż dostępna!

Za branie udziału w tym rodzaju zabawy otrzymamy garść kosmetycznych nagród. Deweloperzy nie planują żadnych mikrotransakcji, a całość należy traktować, jako dodatek do normalnego Darkest Dungeon. Postacie z DLC będą dostępne, ale nie użyjecie ich, jeśli DLC nie posiadacie. Wasz przeciwnik może wykorzystać to przeciwko Wam, o czym warto pamiętać. Mody nie będą wspierane w tym trybie, aby zachować uczciwość oraz balans.

No to co, zapraszam do gry i do zobaczenia w cyrku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze