Uważajcie na fałszywą betę Cyberpunk 2077!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 31 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Premiera Cyberpunk 2077 będzie istotnym wydarzeniem dla branży growej. Nie wszyscy wsiedli do pociągu zwanego „hype”, niektórzy wysiedli na pierwszej stacji, a inni wróżą, że to się nie uda i całość się wykolei. Jaka by rzeczywistość nie była, najnowsza gra CD Projekt Red już budzi niezdrowe emocje i chyba wszyscy czekają, co z tego tytułu wyniknie. Niektórzy nawet starają się na całym zamieszaniu zarobić, oferując zaproszenia do testów beta gry, która tych testów nie ma…

Nie ma zaproszeń do bety Cyberpunk 2077, więc uważajcie!

CD Projekt Red oficjalnie poinformowało, że na ten moment nie ma żadnych planów, aby przeprowadzać testy beta ich Cyberpunk 2077. Premiera gry zaplanowana została na 19 listopada 2020 roku i to jedyna, istotna rzecz, związana z debiutem tego tytułu. Deweloperzy zapewniają, że jeśli jakiekolwiek testy beta byłyby zaplanowane, to wszyscy by o tym słyszeli, a do tego na oficjalnych kanałach social media, widniałoby odpowiednie powiadomienie.

Skąd to zamieszanie? Okazuje się, że cwaniaczki-naciągacze szukają ofiar, wysyłając rzekomo zaproszenia do bety Cyberpunk 2077 i w ten sposób kradnąc dane. Ewentualnie sprzedawane są wejściówki do testów gry – klucze lub kody uprawniające do sprawdzenia dzieła CD Projekt Red.

Dlatego ponawiam, nie ma w planach bety Cyberpunk 2077, więc uważajcie w co klikacie i zwracajcie uwagę na adres e-mail z którego zaproszenie zostało wysłane. Nie dajcie się oszukać i bądźcie ostrożni. Może zabrzmi to głupio, ale jedno nieostrożne kliknięcie może skończyć się utratą czegoś istotnego. Miejcie to na uwadze.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze