Gameplay z The Division

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 03 Luty 2016
  • Komentuj 6
Interesuje Was jak wygląda gameplay z The Division? Nie zdążyliście pograć w ostatniej becie? Pierwsze publiczne PC-towe beta testy The Division za nami. Kolejne mają nadejść w połowie lutego, na tydzień-dwa przed wydaniem. Premiera The Division zapowiedziana jest na 8-go marca. Postanowiliśmy zebrać trochę materiałów streamerów i youtuberów z JaRock, by przybliżyć Wam jak ta gra wygląda, oczywiście na razie w formie wrażeń z bety. The Division Gameplay
Przybyliśmy. Graliśmy. Zobaczyliśmy.
Przygotowaliśmy Wam trochę materiałów - każdy z nich to gameplay z The Division z trwającej pod koniec stycznia bety na PC. Wśród zamieszczonych poniżej znajdziecie popularnych streamerów czy youtuberów, ale też kilka mniejszych osób. Poniższy polski gameplay z The Division powinien Wam przybliżyć jak ta gra wygląda, o co w niej chodzi. Prócz tego gameplaye z The Division zrobione przez naszych "ekipowców" spróbują Wam nakreślić wady i zalety tej produkcji po tym, co można było zobaczyć w wersji beta. Premiera The Division już niebawem - pozostało lekko ponad 30 dni. Testowaliście? Napiszcie, co sądzicie w komentarzach. Jeżeli sami nagraliście gameplay z The Division, wrzućcie go w komentarzach! Zapraszamy Was do zapoznania się z wrażeniami nie tylko najpopularniejszych osób z JaRock - każdy gameplay z The Division, nagrany przez inną osobę to po części inny styl i podejście do gry :-)

Gameplay The Division

W pierwszych publicznych betatestach The Division na PC mogliśmy przetestować niewielki fragment mapy PVE oraz zagłębić się w kawałek PVE. Gameplay z The Division widoczny powyżej powinien pokazać Wam ten tytuł w ciekawej formie, jeżeli nie daliście rady pograć w ostatnich testach. Podobno kolejna beta już w połowie lutego! Pożyjemy, zobaczymy. Skoro każdy może przetestować za darmo, to chyba warto, nie? Premiera The Division już za lekko ponad miesiąc!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze