Sting w grze jako Wilk

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 11 Styczeń 2018
  • Komentuj 1

Studio Dim Bulb oraz Serenity Forge kończą pracę nad przygodówką Where The Water Tastes Like Wine. Będzie to gra przesiąknięta północnoamerykańskim folklorem, złożona z 16 różnych historii. 

Akcja osadzona będzie w Stanach Zjednoczonych w czasach wielkiej depresji. Twórcy opisują ją jako surrealistyczną, poetycką podróż przez amerykańskie legendy. Oczy graczy ma cieszyć ręcznie rysowana grafika a w uszy sączyć się będzie oryginalna muzyka folk z tamtych czasów.  

Niedawno twórcy gry pochwalili się, że poza oryginalną ścieżką dźwiękową uszłyszymy w grze kilka znanych głosów. Usłyszycie, m.in.,  Dave'a Fennoya, znanego z roli Lee z serii The Walking Dead, Cissy Jones - czyli Delilah z Firewatcha, oraz Kimberly Brooks, która kiedys przemówiła do nas jako Ashley Williams z serii Mass Effect. 

Jedną z postaci będzie Wilk, narrator gry, któremu głosu użyczył sam Sting.

Premiera gry to początek 2018 roku, tak więc czekam z niecierpliwością na opowieści Wilka.

[Źródło: igromania.ru, engadget.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze