Kingdom Hearts 3 wyjdzie w styczniu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Listopad 2018
  • Komentuj 1

Tetsuya Nomura wraz z ekipą zakończył prace nad Kingdom Hearts III. Oficjalnie poinformował o tym na Twitterze, zachęcając jednocześnie do ogrania poprzednich części.

Square Enix poprowadzi nas prawdziwą aleją gwiazd. Pośród bohaterów zobaczycie Potwory ze Spółki, Roszpunkę, Elsę, Kaczora Donalda i wielu, wielu innych bohaterów Disneya. Pojawi się nawet Kapitan Jack Sparrow we własnej osobie, czy Ralf Demolka, którego druga część zaraz trafi do kin.

Wygląda to wszystko obłędnie, a ratowanie znanych z bajek krain musi sprawiać wiele radości zarówno młodszym jak i starszym graczom.

Premiera Kingdom Hearts III zaplanowana jest na 29 stycznia 2019 roku. Aby jednak docenić w pełni przygodę Sora, warto zajrzeć do remasterów starych części. Jeśli chcecie nabyć wiele mówiącą edycję ''Wszystko w Jednym'', to musicie przygotować się na wydatek rzędu 460zł, ale w pakiecie znajduje się również nadchodząca część, więc chyba się opłaca.

[Źródła: playstation.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze