Zima nadejdzie 14 kwietnia...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Udostępniony w nocy zwiastun kolejnego sezonu przynosi nie tylko datę premiery, a ta odbędzie się 14 kwietnia, ale również sprowadza zimę na ziemie Winterfell. Rodzeństwo Starków zmierzy się z armią zza muru jeszcze na północy, a towarzyszyć im będzie Matka Smoków we własnej osobie. 

Starkowie przechadzając się po rodowej krypcie dochodzą do własnych pomników. Czy to oznacza, że pożegnamy w tym sezonie wszystkich Starków i czy Brana też to dotyczy, czy jako trójoka wrona spotka się z innym losem? Słodko-gorzkie zakończenie obiecane przez autora książki i reżyserski duet Davida Benioffa i D.B. Weissa okupione będzie wieloma stratami.

Szepczące w krypcie posągi przypominają o najważniejszej tajemnicy, którą rozgryźli jedynie Sam Tarly i młody Bran Stark (oraz cała masa fanów, którzy uważnie prześledzili drzewa genealogiczne obu rodów). Czy Jon Snow dowie się, że jest nie tylko Starkiem, ale również Targaryenem? 

Zostały równo 3 miesiące czekania! To będzie prawdziwa zima stulecia! Polska premiera Gry o Tron odbędzie się dzień później, 15 kwietnia na HBO GO. 

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze