GTA VI już nie tylko na papierze

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2017
  • Komentuj 5

Od jakiegoś czasu źródłem przecieków na temat gier stali się aktorzy - czy to podkładający głos, czy to występujący w sesjach motion capture.

Tym razem dobrą nowiną podzielił się aktor Tim Neff. Szperacze znaleźli w jego internetowym CV informację o tym, że uczestniczył on w sesji motion capture do takich tytułów jak: Red Dead Redemption 2 oraz... Grand Theft Auto VI! 

GTA VI nadjeżdża!

Studio Rockstar od wielu miesięcy rozwija swoją, czteroletnią już, piątą odsłonę GTA. Wielkim sukcesem okazał się rozbudowany tryb online (który mogliście obejrzeć chociażby podczas kilku redakcyjnych streamów oraz u Ekipy). Dodatku fabularnego jeszcze nie uświadczyliśmy, ale można się domyślać, że energię studio przekierowało na drugą cześć westernowego hitu -  Red Dead Redemption 2, które ukaże się w pierwszym kwartale 2018 roku.

Ostatnio Take Two ujawniło, że obok RDR2 szykuje w przyszłym roku jeszcze jeden wielki tytuł, czyżby miało to być własnie GTA VI? Raczej mało prawdopodobne, ale informacja o tym, że hit Rockstara z cyferką ''sześć'' nie jest już tylko jakimś dzikim projektem na pewno ucieszy fanów. CV wspomnianego aktora możecie obejrzeć tutaj.

[Źródło: metro.co.uk, geekculturepodcast.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze