Wysyp trailerów GTA V

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Kwiecień 2015
  • Komentuj 28
zap_3590 14 kwietnia to data, na którą czeka większość posiadaczy starych dobrych blaszaków. To właśnie wtedy na rynku ma ukazać się wielokrotnie przekładane GTA V w wersji na PCty. W związku z tym, że premiera już za 10 dni do sieci trafiły nowe zwiastuny. Dlaczego akurat te trailery są tak ważne? Na pierwszym możemy zobaczyć jak działa dodatek Heist w wersji PCtowej. Jak działają napady, czyli fabularyzowane misje w których wykonujemy skoki na banki, będziemy mogli wypróbować wraz z dniem premiery. Tryb przeznaczony jest do zabawy w sieci gdzie maksymalnie 4 graczy będzie musiało ze sobą współdziałać by w nie do końca uczciwy, ale za to bardzo widowiskowy, sposób zarobić szybki hajs.
Drugi zwiastun to już nieco poważniejsza sprawa. Wersja PCtowa będzie mogła jako jedyna pochwalić się osiągnięciem 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1080p. I właśnie teraz mamy okazję do podziwiania tego najładniejszego z GTA i trzeba przyznać, że jakość grafiki robi wrażenie. Oczywiście do samego odpalenia trailera we wspomnianej rozdzielczości przydałaby się mocniejsza maszyna. Wymagania GTA V w wersji na komputery osobiste możecie sprawdzić tutaj. A tymczasem zostawiam Was z filmem: I co? Jest moc nie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze